47 відгуків
+380 (66) 316-46-86
+380 (67) 571-50-75
+380 (93) 576-07-05
BEST

Повна інструкція по приставок смарт тв (Android TV Box)

Повна інструкція по приставок смарт тв (Android TV Box)
Еслі Ви стали щасливим володарем приставки " смарт тв, напевно, з'явилося безліч запитань, які стосуються роботи TV Box. За Допомогою даної інструкції користуватися нею стане на багато простіше. Ми постараємося якомога детальніше розглянути від самих елементарних кроків з підключенням до інтернету до більш складних питань. Для того, щоб керівництво доповнювалося і збільшувалася, задавайте нам запитання в коментарях, з радістю відповімо.
Перед використанням приставки найкраще зробити скидання на заводські установки, це допоможе позбавиться від глюків, які могли виникнути після заводської прошивки. У 10% випадків таке буває і як правило користувач не помічає лагідний тільки після повної настройки, встановивши програми, облікові записи і тд. Яке розчарування якщо все доведеться видалити і робити заново. Якщо tv box купувався в нашому магазині, скидання робити не потрібно, так як ми перевіряємо всі пристрої, перед продажем.
1. Підключення
Використовуйте тільки оригінальний блок живлення, який входить в комплект, не пробуйте підключити сторонні, це може призвести до поломки пристрою і не підлягає гарантійному ремонту. У домашньому Wi-Fi роутера точно такий же роз'єм живлення як і на більшості приставок, але замість потрібного напруги 5В подається 12В, після такого підключення виходить з ладу контролер живлення смарт приставки.
Підключіть приставку до телевізора за допомогою AV або HDMI кабелю, перший найбільш кращий, включіть всі в розетку. На телевізорі виберіть відповідний режим ( av, hdmi).
Для підключення ресивера рекомендуємо використовувати наступну схему: для з'єднання використовувати HDMI, медіаплеєр -> ресивер -> телевізор.
Не економте на Air Mouse, придбайте разом з приставкою, таке управління буде на порядок зручніше. При наявності аэромыши, вставте USB-передавач у вільний роз'єм TV Box.
Підключіться до інтернету. Для цього зайдіть в налаштування, виберіть Wi-fi або Ethernet. У першому випадку потрібно знайти свою домашню мережу та ввести до неї пароль, який має у Вас бути десь записаний. Ethernet означає дротове підключення, якщо кабель йде безпосередньо від роутера, тоді у налаштуваннях тб боксу, активуйте галочкою або перемикачем позицію "Вкл" і все само запрацює. Якщо Ви підключаєте безпосередньо кабель інтернету, який заходить до Вас в дім, може знадобитися дзвінок провайдера, щоб повідомити, що у Вас нове пристрій, на який потрібно подавати інтернет. Все залежить від способу надання послуг провайдера. У найпростішому варіанті можна просто зателефонувати. В інших може знадобиться ручне введення ІП адреси та інших параметрів. Але раз Ви вже купили приставку, напевно ще користуєтеся комп'ютером, смартфоном і тд. Не зручно постійно переключити кабель в кожне пристрій, без покупки роутера Вам не обійтися.
Тепер зайдіть в повний список додатків (apps) і знайдіть там програму Speedtest, скачайте з Play Market і почніть тестування швидкості інтернету. Якщо результат більше 25 Мбіт, швидкість задовільна, але звичайно ж, вище - краще. Якщо провайдер все таки заявляє 100 Мбіт, а до приставки не доходить, проблема може критися в слабкому сигналі Wi-fi роутера. Ви скажіть що ось комп'ютер працює добре, телефон теж, а приставка гальмує. Так, якщо ваш бокс коштує близько 50$, а комп'ютер і телефон коштує більше 200$, звідси і відповідь, не дорогих приставках менш сильний wifi приймач. Їх краще підключати кабелем, використовувати більш сильний роутер або відразу купити більш дорогий TV BOX.
Важливий момент, якщо час на екрані показується не вірне, для виправлення зайдіть в налаштування -> дата і час, коли стояла галочка "часовий пояс мережі" зніміть її і встановіть значення +3 будь-якої країни (українське літній час) або +2 (зимовий). Не намагайтеся прибрати галочку з "дата і час мережі" це призведе до того, що на приставці не будуть працювати всі програми та інтернет.
2. Оновлення, авторизація
Купивши приставку у нас, мова системи буде російським, якщо в інших магазинах - англійська. Для зміни зайдіть в налаштування (settings), пункт languages & input -> languages -> російська.
В першу чергу перевірте оновлення. Для цього зайдіть в налаштування -> про пристрій -> оновлення системи. В окремих моделях цей пункт можуть організувати у вигляді додатка. Поверніться на робочий стіл, кнопкою "додому" зайдіть в додатки (Apps) і спробуйте знайти що те типу "Update" або "КОНТАКТИ".
У будь-якому з цих випадків Ви знайдете кнопку перевірити оновлення (check, update check). Система скаже що у Вас остання версія (latest) або запропонує встановити нову. На деяких приставках, як правило більш дешевих може вибити помилку, це означає що оновлення для даної моделі не передбачено виробником.
Авторизуйтесь або створіть акаунт Google. Додатки -> Play Market -> виконайте інструкції на екрані. Акаунт Google означає електронна пошта з кінцівкою @gmail.com. Якщо Ви вже є власником gmail, можливо він використовується в андроїд смартфон або ПК, сміливо вводите його на приставці, тут Вам доведеться згадати або відновити пароль. Якщо на всіх гаджетах буде встановлений один аканут, всі Ваші інтереси, пошта, закладки в браузері будуть синхронізовані, це зручно. Якщо трапилося таке що на етапі реєстрації Ви не можете ввести день/місяць/рік народження, кращої спочатку зареєструватися через комп'ютер, потім ввести готовий на приставці. Додавання додаткових поштових скриньок відбувається через налаштування, пункт "облікові записи".
Після успішної реєстрації, на екрані відкриється магазин додатків Play Market. Відразу рекомендуємо встановити браузер Google Chrome. Через нього будемо оновлювати Google Play Services, без яких не працює половина додатків. Звичайно з часом сервіси самі запросять оновлення, але навіщо чекати =). Заходимо в браузер в пошуковому рядку пишемо Google Play Services, в результаті пошуку Ви побачите ряд кольорових квадратів (зображень) один з яких буде Google Play Services, натискаємо на нього, якщо система пропонує вибрати ніж відкрити, натискаємо на Play Market, далі "оновити". Якщо кольорових квадратів не побачили, закриваємо браузер, відкриваємо повторно, пишемо ще раз.
Якщо при запуску який або програми побачите повідомлення про нової версії, негайно оновлюйте, дотримуйтесь інструкцій на екрані. Це потрібно для стабільної роботи додатків, ніяк не пов'язано з прошивкою.
3. Експлуатація.
Слід розуміти що андроїд приставка по своїй суті - міні комп'ютер, а не просто тв тюнер, який можна просто включити і перемикати канали вгору/вниз. Принцип роботи приставки передбачає установку програми з певним контентом і подальший перегляд. Для більшого розуміння пристрою, після запуску тієї або іншої програми звертайте увагу на всі кнопки і написи, вони приведуть вас до перегляду.
Після включення і завантаження на екрані з'являється робочий стіл, порівняємо з робочим столом windows ПК, його слід приймати за основний домашній екран, на якому розташовані основні навігаційні кнопки. Все що Ви бачите на екрані запуску програми називається оболонкою екрану (лаунчер, тема), її можна змінювати і налаштовувати під свій потреби. Ми наприклад на всі приставки ставимо однаковий, зручний лаунчер. Таким чином, після кожного звернення клієнтів з певних питань, що ми бачимо на екрані одне і теж і можемо надати допомогу в виникнувшому питанні. Як правило в нижній частині екрана винесені найбільш затребувані програми для швидкого запуску, таким чином не доводиться їх шукати серед загального списку.
У загальній картині ми бачимо список програм, кожна з яких за що відповідає, наприклад:
Перша (на прикладі torrent stream controller) для перегляду телебачення і налічує 600 каналів. Запускаємо, вибираємо рубрику, канал, запускаємо. І тут програма вибиває цілий список "відкрити з допомогою" Це означає що вбудованого програмного плеєра немає і використовується сторонній, встановлений окремим додатком на приставці. Найбільш популярним вважається MX Player, його і вибираємо, якщо такого немає, качаємо з маркету. Якщо зображення транслюється не на весь екран, обрізає краю, при натисканні лівої кнопки миші або її переміщенні, внизу з'являється панель з знаками перемотування і паузи, там же, праворуч розташовується кнопка управління пропорціями екрану. Кількома натисканнями зображення масштабується, розтягується і тд. до потрібного вигляду.
Друга (на прикладі lol tv) після відкриття відразу видає список каналів в 200 шт, але вони можуть бути відмінні від тих що є в першій або показувати в іншому якостей. І вже при активації одного з каналів, по першому натисненні, активується телепрограма, після другого натиснення - запуск. Сталося таке, запустили канал, але він йде в огидному якості, Вам не сподобалося, ви захочете вимкнути. Не поспішайте! Якість картинки підлаштовується в залежності від швидкості інтернету, вже через хвилину побачите значні поліпшення.
Третя (Lol TV) Перед Вами список категорій: основні, пізнавальні, спортивні і тд, вибираємо те що подобається, бачимо канали. Знову ж, після першого натискання активується програма телепередач, друге натискання відбувається запуск. І тут Вас вводить в ступор черговий питання, "відкрити за допомогою" і це вже не плеєр. LOL TV - торрент телебачення і для перегляду використовує ще 2 програми, так званий "движок" і плеєр. Сама програма - список каналів, движок, він же ace stream engine - передача відео, плеєр (MX Player) все це відтворює на екран. Звичайно в перший раз може здатися складним, але після першого запуску і натискання Ase Stream Engine (використовуватись завжди), в наступному вікні буде запропоновано список плеєрів (як у першій програмі), спочатку ставимо прапорець "використовувати завжди" потім MX player. Після таких маніпуляцій Ви більше не побачите подібні пропозицій, вони виберуться автоматично згідно попередніх вказівок. Весь перегляд зведеться до запуску доповнення, вибору каналу, перегляду телепередачі, трансляції.
Четверта (HD Video Box). Відразу ж відображається список фільмів, в лівій частині вибір серіалів, мультфільмів, налаштування і тд, у верхній дрібні значки - фільтри за жанрами, року випуску, популярності і тд. Тут нам і знадобиться аэромышь для зручного вибору всіх елементів, розкиданих по екрану. Після вибору фільму відкривається картка із загальною інформацією і описом сюжету. Вгорі знаходиться вкладка "відео" після переходу програма запропонує виконати пошук. Шукаємо... Випаде список з джерелами, тобто hd box лише майданчик з фільмами і описом, перегляду відбувається сторонніх сервісів, їх кількість може сягати десятка. В підписах цифри 360, 480, 720 і 1080 позначають якість, чим вони більше, тим краще. Часто присутній написи говорять про переведення, "дубляж" приміром є найкращим варіантом. Плеєр автоматично вибирається MX, якщо хочете використовувати інший, зміниться через налаштування. Приміром включили фільм, але він гальмує. Причин може бути кілька. Погана швидкість інтернету, але провайдер дає 100 мбіт, Ви скажіть. Ну а якщо використовується поганий wifi роутер, що стоїть за 2 бетонними стінками, дива чекати не варто, швидкість інтернету сильно впаде і буде достатньою для відео онлайн. Друга проблема може полягати в самому сервісі фільму, тоді варто спробувати інший, благо їх там достатньо.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner