47 відгуків
+380 (66) 316-46-86
+380 (67) 571-50-75
+380 (93) 576-07-05
BEST

Огляд Xiaomi Fimi X8: чим він краще DJI Mavic, Parrot Anafi і Hubsan Zino?

Огляд Xiaomi Fimi X8: чим він краще DJI Mavic, Parrot Anafi і Hubsan Zino?
Огляд Xiaomi Fimi X8: чим він краще DJI Mavic, Parrot Anafi і Hubsan Zino?
2019
Xiaomi вже кілька років виробляє дрони для аэрофотографии, намагаючись змістити DJI з трону найбільшого гравця у світі квадрокоптеров. Досить згадати конкурента DJI Phantom Xiaomi Mi Drone і конкурента DJI Spark Xiaomi Fimi A3. Сьогодні ж ми вивчимо модель Xiaomi Fimi X8 SE. Це квадрокоптер зі складними променями і 4К-камерою, що продається всього за 499 доларів. Як він виглядає в порівнянні з DJI Mavic, Hubsan Zino і Parrot Anafi? Xiaomi Fimi X8 – що це? Xiaomi Fimi X8 – це складний дрон, багато в чому схожий на DJI Mavic. Він приблизно такий же за розміром, як і оригінальний Мавик. У той час як Xiaomi явно просуває його в якості конкурента флагманським моделям DJI Mavic 2, характеристики квадрокоптера ближче до більш доступного Mavic Air. Обидві доступні моделі Mavic 2 перевершують Fimi X8 як можливостями, так і за ціною.
Польотне час
На папері Xiaomi Fimi X8 може перебувати в повітрі до 33 хвилин. В реальному світі це означає, що ви зможете літати між 25-30 хвилинами на одному заряді акумулятора. Щоб домогтися більш 30 хвилин польоту, вам доведеться розрядити акумулятор в нуль, але ми не рекомендуємо це робити як з міркувань безпеки, так і з-за шкідливого впливу такого режиму експлуатації на термін служби акумулятора. І тим не менш тут можливості Fimi X8 значно перевищують такі DJI Mavic Air з його 20 хвилинами польоту. Parrot Anafi здатний літати до 25 хвилин, а Hubsan Zino – до 23 хвилин. Таким чином, польотне час є одним з головних переваг квадрокоптера Xiaomi над конкурентами.
Камера
Ймовірно, найбільш важливою частиною апарата є його камера. Xiaomi Fimi X8 вміє знімати 4К відео з частотою 30 кадрів в секунду і бітрейтом 100 Mbps. Він також здатний знімати в режимах F-log і DNG Raw. 12-мегапіксельна камера дрона обладнана сенсором Sony IMX378 1/2.3", його характеристики практично ідентичні Mavic Air. Перші зразки Fimi X8 мали невелике зміщення в синю частину спектру, однак Xiaomi випустила оновлення для усунення цієї проблеми. Більший вибір режимів польоту, трохи більш якісна камера і в цілому більш доопрацьований UX ставлять DJI Mavic на перше місце, проте не варто забувати і про значну різницю в ціні. Що стосується якості відзнятого відео, на перше місце ми поставимо DJI Mavic, друге з невеликим відставанням ділять Xiaomi Fimi X8 і Parrot Anafi. Замикає трійку Hubsan Zino, чия камера помітно гірше конкурентів.
Fimi X8 може похвалитися дальністю польоту до 5000 метрів. Максимум, який вдалося вичавити на практиці до втрати сигналу – 4800; однак, ми не рекомендуємо вам відчувати це самостійно, оскільки є великий ризик втрати апарата. Тим не менш, максимальна дальність зв'язку важлива, оскільки характеризує загальну силу сигналу квадрокоптера. І тут квадрокоптер Xiaomi обходить Mavic Air і Parrot Anafi, адже їх максимальна дальність зв'язку становить 4000 метрів. Hubsan Zino з 1 кілометром дальності знову відстає від конкурентів.
Інші функції
Xiaomi Fimi X8 має цілий ряд розумних режимів польоту: гиперлапс, панорами, слідування за об'єктом, політ за чекпоинтам. Квадрокоптер також вміє знімати в декількох автоматичних режимах включаючи коло, ракета, дрони і спіраль. Доступний і триразовий цифровий зум. Тим не менш, за нашими відчуттями режими проходження за об'єктом працюють неідеально, розробникам Xiaomi ще треба доопрацювати ПО. Mavic Air, Parrot Anafi і Hubsan Zino также примерно схожи по возможностям, однако квадрокоптер DJI может похвастаться наиболее отточенными режимами. Mavic Air делает всё именно так, как вам нужно, а его интерфейс наиболее удобен в использовании. На второе место мы поставим Parrot Anafi, а на третье – Fimi и Hubsan.
Ещё одна вещь, выгодно отличающая Mavic Air от описанных конкурентов – наличие системы уклонения от препятствий. Хотя в первую очередь безопасность полётов зависит от оператора, наличие такой системы особенно важно и полезно при использовании автоматических режимов полёта.
Если для вас важны размер и портативность, то стоит помнить, что все четыре дрона способны складываться и потому достаточно мобильны. В то же время отметим, что Xiaomi Fimi X8  значительно крупнее DJI Mavic Air и Parrot Anafi. Наиболее компактным из этой четвёрки является Anafi. Hubsan Zino – ещё крупнее квадрокоптера Xiaomi.
Очевидно, что цена является ещё одним важным фактором при принятии решения. Невысокая стоимость является отличным преимуществом Xiaomi Fimi X8 – из представленных конкурентов лишь Zino имеет более вкусный ценник. Не забывайте также о дополнительных тратах: вам наверняка придётся купить запасные аккумуляторы и сумку-переноску, так что экономия будет очень кстати.
Так можно ли сказать, что Xiaomi Fimi X8 лучше, чем DJI Mavic? Я бы так не сказал. Камера его немного хуже, режимы полётов серьёзно уступают по продуманности, но при этом стоит он в полтора раза дешевле, а также имеет большую дальность и продолжительность полёта.
Parrot Anafi також є відмінним вибором з урахуванням його камери з можливістю масштабування без втрати якості і унікального підвісу. Режими польотів його працюють досить добре і UX також відмінно продуманий. З урахуванням трохи більшої ціни в порівнянні з Fimi X8 ми вважаємо будь-який з цих двох квадрокоптеров відмінним вибором.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner